Нагородження призерів Олімпіад та учасників виставки


Вітаємо учнів школи «ДИВОСВІТ» – призерів II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та учасників Всеукраїнської вистаки «Діти –діячі мистецтва»!

ІНФОРМАТИКА (вчитель Ковбаса В.М.)
– Дудка Є., 10-Б кл. – І місце
– Літвінов А., 9-Б кл.- І місце
– Калиненко В., 10-Б кл. – ІІ місце
– Журавльов Я., 10-Б кл. – ІІІ місце
– Кірюшкін Б., 8-Б кл. – ІІІ місце
АНГЛІЙСЬКА МОВА (вчитель Головко Н.О.)
– Мазуренко М., 10-Б кл. – І місце
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
– Літвінов А., 9-Б кл.- І місце
– Калиненко В., 10-Б кл., – ІІ місце
– Курова Д., 8-Б кл. – ІІІ місце
ЕКОНОМІКА (вчитель Бойко К.В.)
– Журавльов Я., 10-Б кл. – ІІ місце
– Шапар О., 9-Б кл., – ІІІ місце
БІОЛОГІЯ (вчитель Дворнік О.В.)
– Клубенко Т., 9-А кл.- ІІ місце
АСТРОНОМІЯ (вчитель Каплун Л.В.)
– Калиненко В., 10-Б кл. – ІІІ місце
ІСТОРІЯ (вчитель Луньов С.М.)
– Плужник А., 10-Б кл.- ІІІ місце
ПРАВОЗНАВСТВО (вчитель Луньов С.М.)
– Плужник А., 10-Б кл.- ІІІ місце
ГЕОГРАФІЯ (вчитель Бойко К.В.)
– Шапар О., 9-Б кл. – ІІІ місце
– Полинова А., 11 кл. – ІІІ місце
– Дробуш А., 9-А кл. – ІІІ місце
– Журавльов Я., 10-Б кл.- ІІІ місце
ВИСТАВКА «Діти –діячі мистецтва» м.Київ
(вчитель Коношко Г.Г.)
– Островерх М., 7 кл.
– Лещенко А., 7 кл.
– Коношко П., 8-А кл.
– Плужник А., 10-Б кл.
– Саєнко М., 11 кл.

– Пащенко Д., 7 кл.
– Худайназарова  С., 9-Б кл.
Дякуємо благодійному фонду «Life International» за підтримку обдарованої молоді та подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Останні новини

26 шкіл з різних регіонів України взяли участь в проекті…

Вітаємо наших вчителів з професійним святом! Бажаємо їм креативних ідей…

Всі новини

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Розклад дзвінків

1-й урок

8:30 – 9:15

* Перерва 5 хвилин

2-й урок

9:20 – 10:05

* Перерва 10 хвилин

3-й урок

10:15 – 11:00

* Перерва 20 хвилин

 
4-й урок

11:20 – 12:05

* Перерва 10 хвилин

 
5-й урок

12:15 – 13:00

* Перерва 10 хвилин

 
6-й урок

13:10 – 13:55

* Перерва 10 хвилин

 
7-й урок

14:05 – 14:50

* Перерва 25 хвилин

8-й урок

15:15 – 16:00