Monthly Archives: Вересень 2021


Дуже складно передбачити.


Дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти – адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. То ж завершили навчальний день учні школи “ДИВОСВІТ” квестом, де мали попрацювати узгоджено командою. Гарно попрацювали сьогодні наші учні!

read more

І ось скінчилось духмяне літо…


І ось скінчилось духмяне літо…Вже зачекалась найкраща школа своїх найкращих учнів! Педагоги радо зустріли дітей на шкільному подвір’ї та разом зробили крок у новий навчальний рік! Разом з класними керівниками учні школи “ДИВОСВІТ” розпочали перший навчальний день з уроку, присвяченого 30-й річниці незалежності України. У продовження вчителі запросили дітей на свої уроки під гаслом “Мій […]

read more

Учні 9-х класів спеціалізованої мистецької школи-інтернат “ДИВОСВІТ” взяли участь в урочистому відкритті


Учні 9-х класів спеціалізованої мистецької школи-інтернат “ДИВОСВІТ” взяли участь в урочистому відкритті ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». Цього року у конкурсній програмі представлені роботи з 40 країн світу.

read more

З ДНЕМ ЗНАНЬ


З Днем знань! Нехай дні навчання, які сьогодні стартують будуть інтенсивними, творчими, цікавими, результативними та креативними! Бажаю всім міцного здоров’я, витримки, наполегливості, успіхів та перемог! З новим навчальним роком!

read more