Конкурси, фестивалі, олімпіади


ПЕРЕМОЖЦІ  ІІ етапу ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ОЛІМПІАД

Вітаємо учнів школи «ДИВОСВІТ» – призерів II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та учасників Всеукраїнської вистаки «Діти –діячі мистецтва»!
ІНФОРМАТИКА (вчитель Ковбаса В.М.)
– Дудка Є., 10-Б кл. – І місце
– Літвінов А., 9-Б кл.- І місце
– Калиненко В., 10-Б кл. – ІІ місце
– Журавльов Я., 10-Б кл. – ІІІ місце
– Кірюшкін Б., 8-Б кл. – ІІІ місце
АНГЛІЙСЬКА МОВА (вчитель Головко Н.О.)
– Мазуренко М., 10-Б кл. – І місце
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
– Літвінов А., 9-Б кл.- І місце
– Калиненко В., 10-Б кл., – ІІ місце
– Курова Д., 8-Б кл. – ІІІ місце
ЕКОНОМІКА (вчитель Бойко К.В.)
– Журавльов Я., 10-Б кл. – ІІ місце
– Шапар О., 9-Б кл., – ІІІ місце
БІОЛОГІЯ (вчитель Дворнік О.В.)
– Клубенко Т., 9-А кл.- ІІ місце
АСТРОНОМІЯ (вчитель Каплун Л.В.)
– Калиненко В., 10-Б кл. – ІІІ місце
ІСТОРІЯ (вчитель Луньов С.М.)
– Плужник А., 10-Б кл.- ІІІ місце
ПРАВОЗНАВСТВО (вчитель Луньов С.М.)
– Плужник А., 10-Б кл.- ІІІ місце
ГЕОГРАФІЯ (вчитель Бойко К.В.)
– Шапар О., 9-Б кл. – ІІІ місце
– Полинова А., 11 кл. – ІІІ місце
– Дробуш А., 9-А кл. – ІІІ місце
– Журавльов Я., 10-Б кл.- ІІІ місце
ВИСТАВКА «Діти –діячі мистецтва» м.Київ
(вчитель Коношко Г.Г.)
– Островерх М., 7 кл.
– Лещенко А., 7 кл.
– Коношко П., 8-А кл.
– Плужник А., 10-Б кл.
– Саєнко М., 11 кл.
– Пащенко Д., 7 кл.
– Худайназарова  С., 9-Б кл.

 

 ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ОЛІМПІАД

Останні новини

Створюємо своїми руками сучасний освітній простір! Учні старших класів розмальовують…

Продовжуються роботи по благоустрою території закладу перед новим навчальним роком.…

Всі новини

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Розклад дзвінків

1-й урок

8:30 – 9:15

* Перерва 5 хвилин

2-й урок

9:20 – 10:05

* Перерва 10 хвилин

3-й урок

10:15 – 11:00

* Перерва 20 хвилин

 
4-й урок

11:20 – 12:05

* Перерва 10 хвилин

 
5-й урок

12:15 – 13:00

* Перерва 10 хвилин

 
6-й урок

13:10 – 13:55

* Перерва 10 хвилин

 
7-й урок

14:05 – 14:50

* Перерва 25 хвилин

8-й урок

15:15 – 16:00