Медичні працівники


«Щоб зробити дитину розумною
і  розсудливою, зробіть
її  міцною та здоровою».
Ж.-Ж. Руссо

          В школі-інтернаті функціонує медична служба, яка складається з:
          лікаря-педіатра – Решетняк Тетяна Миколаївна,
          сестри медичної –Федотова Лілія Іванівна,
          сестри медичної з дієтичногохарчування – Долинська Лариса Анатоліївна.

          В своїй роботі медична служба керується нормативними документами та положеннями щодо організації роботи в навчальних закладах, в лікувальних установах; актами та наказами органів самоврядування та іншими. Медпункт забезпечений всім необхідним для лікування та профілактики в повному обсязі; постійно поновлюється та обмінюється аптечна мережа закладу.

   В  основі діяльності медичної служби лежить комплекс профілактичних і лікувальних заходів,  які вирішують наступні задачі:

  • надання   невідкладної медичної допомоги дітям і підліткам;
  • виявлення прихованих захворювань у дітей;
  • контроль щодо виконання санітарних норм і правил  обслуговування  шкільних  приміщень;
  • проведення просвітницької  і  профілактичної роботи;
  • проведення профілактичних оглядів, здійснення інформування батьків і адміністрації школи про результати медогляду;
  • проведення імунопрофілактики учнів школи;
  • здійснення медичного контролю при проведенні занять фізичної культури;
  • здійснення щоденного контролю за якістю  продуктів, що доставляються до харчоблоку,  умовами транспортування, збереження і дотримання термінів реалізації;
  • здійснення контролю у технології приготування  їжі, якістю готових страв, санітарно-протиепідемічним режимом роботи харчоблоку, організацією обробки посуду, дотриманням правил особистої гігієни працівниками харчоблоку.

Серйозна увага приділяється організації санітарно-профілактичній  роботи:  бесіди  з дітьми, батьками, викладачами, технічним персоналом; розміщення просвітницького матеріалу  в  куточках здоров’я. 

            Підтримка санітарно-гігієнічного стану серед дітей та в закладі в цілому задовільна; виконується відповідно до вимог нормативних документів та правил підтримки санітарно-гігієнічного стану в закладах. На постійному контролі тримається робота персоналу школи і самих учнів по дотриманню санітарного, протиепідемічного чи гігієнічного стану в приміщеннях закладу, по виконанню правил особистої чи загальної гігієни.  З профілактично-лікувальною метою проводився двічі за навчальний рік поглиблений медичний огляд учнів, один раз нарік інших працівників закладу.