Суми, EdCamp Sumy "Школа для життя: біоетичні виміри" - (не)конференція…
22 грудня 2016 року учні нашого закладу відвідали Харківський державний цирк. Діти переглянули міжнародну програму «Новорічна спека», зустрілися з акробатами з Африки (Кенія), повітряними гімнастами на ланцюгах, акробатами на батуті, спостерігали вертикальний політ під куполом цирку! А також: верблюди, яки, коні, лами, мавпи! І звичайно добрий Дід Мороз із онучкою Снігуронькою!