Нехай акція "Запали свічку пам'яті" стане символом не лише єднання…
23 січня в рамках декади МО класних керівників у 11 класі був проведений відкритий виховний захід «Ти знаєш, що ти – Людина» (класний керівник Рибчинська Тетяна Анатоліївна). Мета заходу навчити учнів оволодівати навичками спілкування та взаємної допомоги, вмінню радіти успіхам ближніх та поділяти їх труднощі. Впроваджувати елементи культури спілкування. Розширювати знання учнів про елементи виховання, розвивати культуру поведінки, культуру мовлення.