Меню сайту

Архів за Березень 25, 2014

24 березня в Україні відзначався Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Початок минулого десятиріччя характеризувався погіршенням епідемічної ситуації з туберкульозу в багатьох країнах світу. Щороку у світі виявляється до 10 млн. нових випадків захворювання на туберкульоз, від якого помирає близько 3 млн. осіб. Загальна кількість хворих на туберкульоз сягає 50-60 млн.

Класними керівниками були проведені виховні години під гаслом „Цінуємо кожен подих:  зупинемо туберкульоз зараз”.

Міжнародний день лялькаря

Березень 25th, 2014 by admin

Ідея відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря прийшла відомому діячеві лялькового театру Джівада Золфагаріхо (Іран).

     У 2000 році на XVIII Конгресі УНІМА в Магдебурзі він виніс дану пропозицію на обговорення. Але, не дивлячись на те, що дискусія про місце і час проведення цього свята була дуже жвавою, це питання так і не було вирішене. Тільки лише через два роки, на засіданні Міжнародної Ради УНІМА, дата святкування була визначена.

     Традицію Свята лялькарів всього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день усіма професіоналами і шанувальниками театру ляльок святкується Міжнародний день лялькаря.

    Вихованці нашого закладу до цього дня підготували і провели лялькову виставу «Принцеса лялькового театру».

21 березня до Всесвітнього дня поезії в нашому закладі проходили вечори читання творів різних поетів.

      Всесвітній день поезії — це ще й нагадування всім сучасникам про великих поетів, які своїм твердим словом впливали на долі цілих  держав і завжди були в пошані.

     Рішення про встановлення Всесвітнього дня поезії було прийнято у зв’язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

     Основна мета Всесвітнього дня поезії — дозволити невеликим видавництвам, які несуть поезію в маси, заявити про себе як можна голосніше. Крім того, представники ЮНЕСКО вважають, що поезія була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва. Тому людство повинно навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство.